4
1Keywords:
linear equations
money
spending
Students solve algebraic problems about the cost of oranges and lemons and how many of each fruit is purchased for a given cost.
1
5
6
4
4
2
1
2
5
5
0
1
3
1
10
0
2
1
0
1
2
7
2
0
2
