4
1Keywords:
linear equations
money
spending
Students solve algebraic problems about the cost of oranges and lemons and how many of each fruit is purchased for a given cost.
1
1
1
1
2
0
0
5
0
6
4
2
8
4
2
4
5
7
5
2
2
0
5
0
0
